REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

WYSYŁKĘ WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ REALIZUJEMY W 24 GODZ !

Mini-wentylator na gorące dni

Długoterminowa prognoza na lato w Polsce wskazuje, że sierpień powinien być zdecydowanie cieplejszy od lipca. Czy w sierpniu czeka nas fala upałów, to nie jest jeszcze przesądzone, lecz mając na uwadze poprzednie lata warto przygotować się wcześniej.

Podczas gorących dni w biurze, mieszkaniu lub w pracy szukamy ochłody. Wietrzenie pomieszczeń tylko pogarsza sytuację, a biura czy mieszkania nie zawsze są wyposażone w klimatyzację. Dość popularnym rozwiązaniem są wentylatory stojące lub podłogowe, które można postawić na podłodze. Trochę mniejsze są wentylatory biurkowe do postawienia na stole, biurku. Są jednak dość duże i dysponują dużą mocą nawiewu, co nie zawsze jest przyjemne i komfortowe dla jego użytkowników. Ponadto zajmują sporo miejsca, którego czasami zwykle brakuje — zwłaszcza na biurku.

Alternatywnym pomysłem dla dużych wentylatorów są małe, przenośne i wydaje wentylatory biurkowe zasilane z portu USB. To oznacza, że można je ustawić obok swojego komputera, gdyż ich wymiary nie przekraczają 15 cm długości, 15 cm wysokości i 11 cm szerokości. To oznacza, że zajmują mniej więcej powierzchnię telefonu z ekranem wielkości 5,8 cala. Taki rozmiar ma smartfon iPhone XS, jak również Samsung Galaxy S20. Przenośne wentylatory biurkowe od Qubarta mają jeszcze jedną zaletę. Otóż są bardzo lekkie. Ich waga wynosi ok. 25 dkg, czyli ważą tyle, co kostka masła.

Oba modele wentylatorów od Qubarta, czyli Spital Wind oraz Cool Engine cechują się także wyjątkowym wzorem i ciekawym stylem, a kolory — biały, różowy i czarny odpowiedzą na gusta różnych osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

WENTYLATORY PRZENOŚNE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl