Formy płatności

W QUBARTA obsługujemy płatności w następujący sposób:

  1. gotówką przy odbiorze towaru. Z tym sposobem nie wiążą się żadne koszty, jednak musisz pojawić się w godzinach pracy naszego punktu odbioru przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie.
  2. za pobraniem. Płatność tego typu polega na tym, że za towar płacisz kartą kredytową lub gotówką kurierowi w momencie jego dostawy. Zwykle forma dostawy za pobraniem jest droższa od pozostałych form.
  3. przelewem tradycyjnym. To forma płatności preferowana przez osoby samodzielne logujące się banku przez Internet, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
  4. przelewy natychmiastowe. To najbardziej popularna forma płatności zapewniająca natychmiastowe otrzymanie pieniędzy przez sprzedawcą, dzięki czemu kupiony towar jest zwykle wysyłany tego samego dnia lub najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. Realizowane są przez system Płatności Shoper i obsługują GPay, Blik, oraz karty MasterCard i VISA

          Dane do dokonania płatności przelewem tradycyjnym:

          iSofts Synergic Sp z o.o., Aleje Jerozolimskie 85 m. 21, 02-001 Warszawa - ING 96 1050 1012 1000 0090 3136 1968

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl